Lekarze Jastrzębie-Zdrój

lekarz Elżbieta Łabęcka

Neurolog

ul. Dworcowa 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam ...
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Bożena Kowal-Łoboda

Jastrzębie-Zdrój

Lekarz godny polecenia . Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzeba , kompetentna, miła , cierpliwa
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Adam Heliosz

Neurolog

Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pierwszy po 3 tygodniach lekarz, który potraktował mnie jak człowieka. Wiarygodny, skrupulatny, o dużej wiedzy medycznej i wrażliwości dla pacjenta. W pełni zrozumiały język podczas opisu problemów zdrowotnych i dalszej propozycji leczenia. Zorientowany w bazie okolicznych lekarzy, którzy mogą kontynuować leczenie. Ocena celująca dla Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Alex

lekarz Grzegorz Kołoczek

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus 99
ulica Dworcowa 1D
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Naprawdę dobry lekarz, kompetentny, szeroka wiedza, umiejętność łączenia tej wiedzy w sposób przyczynowo - skutkowy, spokojny, opanowany. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Joanna Łaciak-Pańczyk

ulica Górnicza 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Najlepszy stomatolog na świece:).Dla dorosłych,jak i dla dzieci :).Wspaniała kobieta :). Jeżeli ktoś panicznie boi się stomatologa, polecam tę Panią, jedyna do której mam zaufanie
Opinia dodana przez: Magda

Urszula Bamberska-Pośpiech

Ortodonta, Stomatolog

Śląska 69 lok. 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

WITAM!!!Byłam na jednej wizycie.01.03.2012 mam nastepną-plan leczenia.Pani doktor jest bardzo miła,odpowiada na wszystkie pytania.Aparat metalowy kosztuje 1.800zł(na jedną szczenkę)koszt wizyty 100zł,za odciski nie płaciłam.Zleciła pantonogram szczęki koszt za 2 zdjecia 90zł.

lekarz Mieczysław Prudel

Lekarz sportowy

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Super,super.Pan doktor jest bardzo kompetentny i bardzo kontaktowy w rozmowie z pacjętem. Byłem bardzo zszokowany podejściem Pana doktora do moich problemów zdrowotnych i dalszego sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Dorota Pakuła

Internista, Diabetolog

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta życzliwa konkretna jako lekarz .Polecam z czystym sumieniem

lekarz Artur Chmiel

NWZOZ "Medicus 99"
ulica Dworcowa 1D
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Niezwykłe podejście do pacjenta. Pan Doktor jest sumienny i punktualny - poświęca dużo czasu na wykonanie niezbędnych badań, z uwagą słucha pacjenta, zachowuje pogodę ducha i empatię. Skrupulatnie również tłumaczy, na czym polegać będzie leczenie. W razie wątpliwości można liczyć na szybki kontakt telefoniczny i poradę. Dzięki Panu Doktorowi czuję, że są jeszcze lekarze z powołania, którym rzeczywiście zależy na zdrowiu pacjenta, a nie traktują go jedynie jak kolejny "przypadek ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesław Folwarczny

Jastrzębie-Zdrój

Prawdziwy lekarz z powołaniem, cierpliwy, dokładny, skupiony na swojej pracy. Słucha co się do niego mówi. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, a przede wszystkim diagnozuje i leczy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jarosław Juszczyk

Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Bardzo dobry Lekarz 👍Super rozmowa z pacjentem lekka na wysokim poziomie która pomaga obniżyć stres i strach przed zabiegiem . Od samego początku do końca człowiek czuje się że jest w dobrych rękach co jest bardzo ważne jak dla mnie przed zabiegiem. Pełen Profesjonalizm.Szczerze Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Michał Jamrozik

Jastrzębie-Zdrój

Bardzo dobry lekarz , miły sympatyczny pomoże w kazdej chorobie zawsze dobrze doradzi takich lekarzy jak pan doktor Jamrozik trzeba więcej serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Oskar sikora

lekarz Piotr Szremski

Kilińskiego 4
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Pan dr Piotr Szremski od kilkunastu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu, jest Kierownikiem Oddziału Ortopedii .Jest szlachetnym, szczerym i życzliwym Człowiekiem.Jako Lekarz specjalista z szacunkiem podchodzi do pacjenta , tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania.Profesjonalizm zawodowy nie ma równych sobie.Dziękuję Panie Doktorze .Wdzięczna pacjentka Dorota Sz.
Opinia dodana przez: Krystyna K

lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Wojewudzki Szpital Specjalistyczny nr 2
Jastrzębie-Zdrój

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Jadwiga Bryła-Janus

Dermatolog

Szotkowicka 14
Jastrzębie-Zdrój

Byłam osobiśćie na wizycie pani dr. usłyszałam diagnoza prawdziwa ,wszystkie choroby miałam stwierdzone przez Klinika w Ligocie .Byłam 2 miesiące chospitalizowana miałam ropniaka w jamie brzucha,zostałam skażona w klinice było ,bardzo żle,miałam zrobione wszystkie badania.a dr. Janus nie wiedziała ,że byłam w Klinice.ale przez jej badanie potwierdziła na co byłam chora i jak mam sie dalej leczyć,zażywałam tabletki chomopatyczne i czuję się jak bym nigdy nie była chora.Polecam każdemu skorzystać ...

lekarz Andrzej Stefański

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Chirurg godny polecenia, cierpliwie tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Widać, że ma ogromne doświadczenie

lek. med. Grzegorz Wolniaczyk

Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotmej " Medicor" Sp. z o. o.
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Dr.Wolniaczyk to lekarz z powolania . Ten prze sympatyczny człowiek uratowal mi zycie .Mojej zonie bardzo pomogl czego przez lata nie mogli zrobić inni specjaliści.Goraco polecam
Opinia dodana przez: JAN

lekarz Jolanta Wełna

Lekarz rodzinny

Puls
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ludzkie podejście, nie traktuje pacjenta jako zło konieczne. Super człowiek, super lekarz.

lekarz Wiesław Marcol

Neurochirurg

Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pan Profesor Wiesław Marcol to prawdziwy lekarz z powołania i najlepszy neurochirurg. Mnie już operował, i dziękuję za jego pomoc przed i po operacji. Naprawdę godny lekarz polecenia.
Opinia dodana przez: Adam Demski

dr n. med. Wojciech Drobek

1 Maja 14
Jastrzębie-Zdrój

Wizytę u doktora Drobka określiłabym jednym słowem - rewelacja! Ogromna wiedza i profesjnalizm, diagnoza poprzedzona dokładnym wywiadem i badaniem z wieką dbałościa o komfort pacjenta. Życzliwa i przesympatyczna postawa pana doktora. Plan leczenia, w tym ćwiczenia własne zostały dokladnie omówione. Otrzymałam również zestaw materiałów pomocniczych w formie pisemnej. Pan doktor wykazał sie wielka cierpliwościa odpowiadając na wszelkie moje pytania.
Opinia dodana przez: Barbara